Artikelomschrijving
Fluke Networks MS2-100 MicroScanner2 Kabeltester
Het concept om out-of-the-box RJ11, RJ45 en Coax bekabeling te testen is onveranderd, dus het snel en eenvoudig testen van Ethernet, telefonie en CATV systemen is onverminderd beschikbaar. Het weergeven van testresultaten is sterk verbeterd: wiremap, lengte (per paar), aftand-tot-fout, kabelnummers en weergave van (in)actieve componenten aan het eind van de kabel (switch, POTS, PoE) worden in één oogopslag op een groot LCD-scherm weergegeven. Daarnaast is het IntelliTone-concept voor het opsporen van kabels volledig doorgevoerd in dit model. Samen met de robuustheid zoals u van Fluke gewend bent hoeft u niet verder te zoeken naar een zeer goede kabeltester.
Kenmerken:
• Revolutionair gebruikersinterface: wiremap, lengte (per paar), afstand tot storing, kabelnummers worden grafisch op 1 scherm weergegeven
• Test alle bekende media types, waaronder RJ11, RJ45 en coax, zonder adapters
• IntelliTone-concept: traceert met een digitale en analoge geluidstest direct alle kabels of draadparen
• Herkent moderne mediadiensten (inclusief 10/100/1000-ethernet, POTS en PoE)
• Robuuste behuizing
• Groot LCD-display met achtergrondverlichting
Technische Gegevens:
• Connectoren testen: Afgeschermde 8-pins modulaire aansluiting is geschikt voor 8-pins modulaire (RJ45) en 4-pins modulaire (RJ11) stekkers. MicroScanner2: F-connector voor coaxkabel.
• Batterijtype: 2 AA (NEDA 15A, IEC LR6) alkalinebatterijen
• Levensduur batterij: 20 uur bij normaal gebruik
• Afmetingen: 7,6 cm x 16,3 cm x 3,6 cm
• Gewicht: 300Gram
• Beeldscherm: Monochroom LCD-scherm met achtergrondverlichting
• Kabel test: Meet de lengte, verifieert wiremap, identificeert externe ID-locators en detecteert Ethernet-poorten. MicroScanner PoE geeft ook HOGE O weer wanneer de weerstand van de kabel meer dan 12,5 O is. Geeft resultaten weer op één scherm.
• Toon: Genereert Intellitone™ en normale analoge toningsignalen
• MicroScanner2: Vraagt en detecteert de aanwezigheid van 802.3af-compatibele PoE-apparaten (Power over Ethernet) MicroScanner PoE: Vraagt en detecteert de aanwezigheid van 802.3af-, at-, bt- en UPOE-compatibele PoE-apparaten (Cisco's Universal Power over Ethernet)
• Onderrsteunde kabeltypes: Twisted pair: UTP, FTP, SSTP, Coaxiaal (MicroScanner2): 75 ohm, 50 ohm, 93 ohm
• Maximale Lengte: Bereik: 460 mtr
• Typische nauwkeurigheid: ± 4% of 0,6 m (2 ft), afhankelijk van wat het grootst is. NVP-onzekerheid is een extra fout.
• Wiremap-test: Detecteert enkeldraads fouten, kortsluitingen, verkeerde draden, gesplitste paren en maximaal zeven adapter-ID's aan het verre eindsegment. De wiremap wordt met evenredige lengte getekend om de geschatte locatie van fouten visueel aan te geven.
• MicroScanner2: Detecteert de geadverteerde snelheid van 802.3 Ethernet-poorten met snelheden van 10 Mbps, 100 Mbps en 1 Gbps. MicroScanner PoE: Detecteert de geadverteerde snelheid van 802.3 Ethernet-poorten met snelheden van 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2,5 Gbps, 5 Gbps en 10 Gbps.
Leveringsomvang:
• MS2-100 - MicroScanner² Kabel Verificatie Tester
• Beknopte handleiding
• CD met handleiding
• Batterijen
• Fluke Networks MS2-POUCH
• Fluke Networks MS2-WM